| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 45 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 400 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 65 " |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 38004 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 45 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Не |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ: | 38004 |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 45 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 400 |
| ВКЛЮЧЕНИ ДЮБЕЛИ В КОМПЛ.: | Не |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.900 kg |
| EAN | 4008928380040 |








