| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 100 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 600 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 100 " |
| Марка | VOGELS |
| МОДЕЛ: | TVM 5605 ELITE |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 100 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | СТАЦИОНАРНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 100 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ: | TVM 5605 ELITE |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 100 " |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 100 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 600 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | СТАЦИОНАРНИ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8712285347962 |











