| MAX WEIGHT | 25 КГ |
| VESA COMPATIBILITY | 400 X 400 |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO | 65 " |
| Brand | VOGELS |
| MODEL: | TVM 3443W COMFORT |
| TYPE: | TV Стойка |
| COLOUR: | БЯЛ |
| MAX WEIGHT: | 25 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 400 X 400 |
| FUNCTIONS: | ROTATION |
| SCREEN SIZE IN INCHES UP TO: | 65 " |
| COLOUR: | WHITE |
| EAN | 8712285350382 |













