| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ | 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA | 400 X 400 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО | 65 " |
| Марка | VOGELS |
| МОДЕЛ: | TVM 3443W COMFORT |
| ТИП: | TV Стойка |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | 25 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 400 X 400 |
| ФУНКЦИОНАЛНОСТ : | ПОДВИЖНИ |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH ДО: | 65 " |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 8712285350382 |














