| PROCESSOR TYPE | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| DISPLAY SIZE INCH | 8.8 " |
| DISPLAY TYPE | LTPS, 165 Hz |
| INTERNAL MEMORY | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| CONNECTIVITY | WI-FI |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | Legion Tab 256/12 ZAEF0024GR |
| PROCESSOR TYPE: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 8.8 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 22.4 см |
| DISPLAY TYPE: | LTPS, 165 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2560x1600 |
| PROCESSOR SPEED: | 1x3.3+3x3.2+2x3+2x2.3GHz |
| INTERNAL MEMORY: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| USER AVAILABLE MEMORY: | 230 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | No |
| NETWORK ADAPTER: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX/BE |
| NFC: | No |
| INTERFACE: | 2x USB TYPE-C |
| COLOUR: | ECLIPSE BLACK |
| AUDIO: | DOLBY VISION ATMOS |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| REAR CAMERA: | Dual |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 13+2 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 8 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 14 |
| GPS: | No |
| A-GPS SUPPORT: | No |
| BLUETOOTH: | Yes |
| 3G: | No |
| MP3: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| FINGERPRINT: | No |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| DIMENSION: | 208.54X129.46X7.79 MM |
| WEIGHT: | 350 g |
| BATTERY TYPE: | 6550 mAh |
| OTHERS: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| OTHER FUNCTIONS: | ПОДДЪРЖА LENOVO PEN |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| PRODUCT NUMBER: | TB321FU/ZAEF0024GR |
| EAN | 198154681401 |




















