| ТИП ПРОЦЕСОР | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 8.8 " |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LTPS, 165 Hz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 12 GB |
| СВЪРЗАНОСТ | WI-FI |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | Legion Tab 256/12 ZAEF0024GR |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 8.8 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 22.4 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LTPS, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 1x3.3+3x3.2+2x3+2x2.3GHz |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 256 GB |
| RAM: | 12 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ: | 230 GB |
| СЛОТ ЗА КАРТА С ПАМЕТ: | Не |
| МРЕЖОВ АДАПТЕР: | 802.11 A/B/G/N/AC/AX/BE |
| NFC: | Не |
| ИНТЕРФЕЙС: | 2x USB TYPE-C |
| ЦВЯТ: | ECLIPSE BLACK |
| АУДИО: | DOLBY VISION ATMOS |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ: | Да |
| ЗАДНА КАМЕРА: | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 13+2 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА: | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ: | 8 MP |
| АВТО ФОКУС: | Да |
| СВЕТКАВИЦА: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | ANDROID |
| ВЕРСИЯ: | 14 |
| GPS: | Не |
| A-GPS SUPPORT: | Не |
| BLUETOOTH: | Да |
| 3G: | Не |
| MP3: | Да |
| FM РАДИО: | Не |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК: | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ: | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС: | Да |
| РАЗМЕР: | 208.54X129.46X7.79 MM |
| ТЕГЛО: | 350 g |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 6550 mAh |
| ДРУГИ: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | ПОДДЪРЖА LENOVO PEN |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР: | TB321FU/ZAEF0024GR |
| EAN | 198154681401 |




















