| PROCESSOR TYPE | Samsung Exynos 1380 |
| DISPLAY SIZE INCH | 10.9 " |
| INTERNAL MEMORY | 128 GB |
| RAM | 6 GB |
| CONNECTIVITY | 5G |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | Tab S10 Lite 5G X406 |
| PROCESSOR TYPE: | Samsung Exynos 1380 |
| DISPLAY SIZE INCH: | 10.9 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 27.6 см |
| DISPLAY TYPE: | LCD, 90 Hz |
| DISPLAY RESOLUTION: | 2112x1320 |
| PROCESSOR SPEED: | 4x2.4 GHz + 4x2 GHz Octa Core |
| INTERNAL MEMORY: | 128 GB |
| RAM: | 6 GB |
| USER AVAILABLE MEMORY: | 100 GB |
| MEMORY CARD SLOT: | Yes |
| SIM CARD TYPE: | NANO |
| DUAL SIM: | No |
| NETWORK ADAPTER: | No |
| NFC: | No |
| INTERFACE: | USB TYPE-C |
| COLOUR: | SILVER |
| AUDIO: | STEREO SPEAKERS |
| REAR CAMERA: | Single |
| REAR CAMERA RESOLUTION: | 8 MP |
| FRONT CAMERA: | Single |
| FRONT CAMERA RESOLUTION: | 5 MP |
| AUTOFOCUS: | Yes |
| FLASH: | No |
| GPS: | Yes |
| A-GPS SUPPORT: | Yes |
| LOUDSPEAKER: | Yes |
| BLUETOOTH: | Yes |
| 3G: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 5G: | Yes |
| MP3: | Yes |
| OS: | ANDROID |
| VERSION: | 15 |
| VIDEOPLAYER: | Yes |
| VIDEO RECORDING: | Yes |
| FMRADIO: | No |
| FINGERPRINT: | No |
| DIMENSION: | 254.3X165.8X6.6 MM |
| WEIGHT: | 523 g |
| BATTERY TYPE: | 8000 mAh |
| OTHERS: | БЕЗ АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| OTHER FUNCTIONS: | РАБОТИ КАТО GSM |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| PRODUCT NUMBER: | SM-X406 |
| EAN | 8806097638650 |

















