| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 24.0 " |
| RESOLUTION | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION | 50HZ |
| OPERATING SYSTEM | VIDAA |
| Brand | TELEFUNKEN |
| MODEL: | 24VPH1000 LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 24.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 60.0 см |
| RESOLUTION: | HD READY 1366 x 768 |
| PICTURE MOTION: | 50HZ |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | VIDAA |
| HDR: | HDR10 |
| PROCESSOR: | QUAD CORE |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 2 |
| Number of USB ports: | 1 |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| VESA COMPATIBILITY: | 75 X 75 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | D |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8698902063456 |






























