| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 24.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 50HZ |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | VIDAA |
| Марка | TELEFUNKEN |
| МОДЕЛ: | 24VPH1000 LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 24.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 60.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 50HZ |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | VIDAA |
| HDR: | HDR10 |
| ПРОЦЕСОР: | QUAD CORE |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 1 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 75 X 75 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | D |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8698902063456 |






























