| SCREEN TECHNOLOGY | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH | 43.0 " |
| RESOLUTION | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| OPERATING SYSTEM | VIDAA |
| SMART TV | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY | Micro Dimming |
| Brand | TOSHIBA |
| MODEL: | 43UV3363DG 4K Ultra HD LED |
| SCREEN TECHNOLOGY: | LED TV |
| DISPLAY SIZE INCH: | 43.0 " |
| DISPLAY SIZE SM: | 108.0 см |
| RESOLUTION: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| DIGITAL TUNER: | DVB-T2/C/S2 |
| OPERATING SYSTEM: | VIDAA |
| SMART TV: | Yes |
| IMAGE TECHNOLOGY: | Micro Dimming |
| SOUND TECHNOLOGY: | Dolby Audio |
| BLUETOOTH: | No |
| WI-FI: | Yes |
| Number of HDMI inputs: | 3 |
| Number of USB ports: | 2 |
| LAN: | Yes |
| OPTICAL OUTPUT: | Yes |
| STEREO JACK: | Yes |
| REMOTE CONTROL: | Yes |
| DIMENSION (H, W, D): | 602 x 965 x 249 |
| WEIGHT: | 8.9 КГ |
| VESA COMPATIBILITY: | 100 X 100 |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| ENERGY EFFICIENCY CLASS: | F |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4024862131289 |









































