| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 43.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | VIDAA |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | Micro Dimming |
| Марка | TOSHIBA |
| МОДЕЛ: | 43UV3363DG 4K Ultra HD LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 43.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 108.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 4K ULTRA HD 3840 x 2160 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | VIDAA |
| SMART TV: | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА: | Micro Dimming |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | Dolby Audio |
| BLUETOOTH: | Не |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 3 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 602 x 965 x 249 |
| ТЕГЛО: | 8.9 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 100 X 100 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4024862131289 |








































