| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА | 60 Hz |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WEBOS |
| SMART TV | Да |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА КАРТИНАТА | Dynamic Color |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ | HDR |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | 32LQ630B6LA LED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | LED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ОПРЕСНЯВАНЕ НА КАРТИНАТА: | 60 Hz |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T/T2/C/S |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WEBOS |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10 Pro |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ЗВУКА: | AI Sound |
| BLUETOOTH: | Да |
| ДРУГИ ФУНКЦИИ: | HDR |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 1 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| КОМПОЗИТЕН ВХОД: | Не |
| SCART: | Не |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 464 X 736 X 180 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806091636966 |






























