| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 32.0 " |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | HD READY 1366 x 768 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | GOOGLE TV |
| SMART TV | Да |
| Марка | METZ |
| МОДЕЛ: | 32MQE7100Z QLED |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | QLED TV |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 32.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 80.0 см |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | HD READY 1366 x 768 |
| ЦИФРОВ ТУНЕР: | DVB-T2/C/S2 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | GOOGLE TV |
| SMART TV: | Да |
| HDR: | HDR10 |
| BLUETOOTH: | Да |
| ПРОЦЕСОР: | GOOGLE TV |
| WI-FI: | Да |
| Брой HDMI входове: | 2 |
| Брой USB портове: | 2 |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Да |
| ОПТИЧЕН ИЗХОД: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Да |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 512 x 719 x 190 |
| ТЕГЛО: | 3.10 КГ |
| СЪВМЕСТИМОСТ VESA: | 200 X 200 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4057313024519 |
















































