| POWER | 750 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | BUON GIORNO MINI TC5420 |
| POWER: | 750 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.090 kg |
| EAN | 8433466600651 |








i
"" Today
| POWER | 750 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | BUON GIORNO MINI TC5420 |
| POWER: | 750 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| STOP: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.090 kg |
| EAN | 8433466600651 |