| МОЩНОСТ | 750 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | BUON GIORNO MINI TC5420 |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.090 kg |
| EAN | 8433466600651 |








i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 750 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | BUON GIORNO MINI TC5420 |
| МОЩНОСТ: | 750 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.090 kg |
| EAN | 8433466600651 |