| POWER | 850 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| SPEED LEVELS | 7 |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | TT6408 |
| POWER: | 850 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| SPEED LEVELS: | 7 |
| FROZEN BREAD BUTTON: | Yes |
| REHEAT: | Yes |
| STOP: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.900 kg |
| EAN | 3045386381777 |










