| МОЩНОСТ | 850 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | TT6408 |
| МОЩНОСТ: | 850 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| БУТОН ЗА ЗАМРАЗЕН ХЛЯБ: | Да |
| ФУНКЦИЯ ПРЕТОПЛЯНЕ: | Да |
| ПРЕДВАРИТЕЛЕН СТОП: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.900 kg |
| EAN | 3045386381777 |










