| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 300 MB/s |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BAR Plus 64 GB TG MUF-64BE4 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 300 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8801643230739 |









i
"" in 7 days
| CAPACITY | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE | до 300 MB/s |
| Brand | SAMSUNG |
| MODEL: | BAR Plus 64 GB TG MUF-64BE4 |
| CAPACITY: | 64 GB |
| READ TRANSFER RATE: | до 300 MB/s |
| COLOUR: | BLACK |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 8801643230739 |