| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 300 MB/s |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | BAR Plus 64 GB TG MUF-64BE4 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8801643230739 |









i
"" до 7 дни
| КАПАЦИТЕТ | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ | до 300 MB/s |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | BAR Plus 64 GB TG MUF-64BE4 |
| КАПАЦИТЕТ: | 64 GB |
| СКОРОСТ НА ЧЕТЕНЕ: | до 300 MB/s |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8801643230739 |