| VOLTAGE | 3.70 V |
| BATTERY CHARGE TIME UP TO | 185.0 мин |
| ACCESSORIES | Yes |
| Brand | KARCHER |
| MODEL: | WV 2 PREMIUM |
| ON BOARD TOOLS: | Yes |
| WEIGHT: | 0.600 кг |
| ROBOT: | No |
| Run battery: | Yes |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VOLTAGE: | 3.70 V |
| BATTERY CHARGE TIME UP TO: | 185.0 мин |
| SINGLE CHARGE OPERATION UP TO: | 35.0 мин |
| DETERGENT ТANK CAPACITY: | 250.0 ml |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 32.00 см |
| WIDTH: | 28.00 см |
| LENGTH: | 12.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 4054278331393 |











