| НАПРЕЖЕНИЕ | 3.70 V |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖД. НА БАТЕРИЯ ДО | 185.0 мин |
| АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ: | WV 2 PREMIUM |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ТЕГЛО: | 0.600 кг |
| РОБОТ: | Не |
| Работа на батерия: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 3.70 V |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖД. НА БАТЕРИЯ ДО: | 185.0 мин |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 35.0 мин |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕ: | 250.0 ml |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 32.00 см |
| ШИРИНА: | 28.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 12.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4054278331393 |











