| POWER | 2000 W |
| PRESET PROGRAMS | 7 |
| BASKET CAPACITY | 6.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | HD9280/30 |
| TYPE HEALTHY COOKING: | AIRFRYER |
| POWER: | 2000 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| INTERNAL COVERING: | НЕЗАЛЕПВАЩО |
| PRESET PROGRAMS: | 7 |
| BASKET CAPACITY: | 6.20 L |
| TEMPERATURE CONTROL: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| AUTO OFF: | Yes |
| HEAT MAINTENANCE FUNCTION: | Yes |
| PARTS SUITABLE FOR DISHWASHER: | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES: | No |
| CABLE LENGTH: | 0.80 м |
| DIMENSIONS: | 403X315X307 |
| ADDITIONAL INFORMATION 1: | ПРИЛОЖЕНИЕ HOME ID |
| ADDITIONAL INFORMATION 2: | СВЪРЗАН УРЕД |
| ADDITIONAL INFORMATION 3: | СПЕЦИАЛНИ ПРОГРАМИ |
| COLOUR: | БЯЛО |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.720 kg |
| EAN | 8720389022210 |









