| MAX OUTPUT POWER | 4 x 120 W |
| Brand | THUNDER |
| MODEL: | TCA-D100W.4 |
| MAX OUTPUT POWER: | 4 x 120 W |
| CHANNELS: | 4 |
| IMPEDANCE: | 2-4 Ohm |
| LOW PASS FILTER: | Yes |
| HIGH PASS FILTER: | Yes |
| FREQUENCY RANGE: | 10 Hz - 20 kHz |
| WEIGHT: | 1.3 КГ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800145231263 |
















