| TYPE HDD | SSD |
| Size | 2000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SDSSDE61-2T00-G25 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 2000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| READ TRANSFER RATE: | до 1050 MB/S |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 1000 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659184674 |



i
"" in 7 days
| TYPE HDD | SSD |
| Size | 2000 GB |
| Brand | SANDISK |
| MODEL: | SDSSDE61-2T00-G25 |
| TYPE HDD: | SSD |
| Size: | 2000 GB |
| INTERFACE: | USB-C |
| READ TRANSFER RATE: | до 1050 MB/S |
| WRITE TRANSFER RATE: | до 1000 MB/S |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 619659184674 |