| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 4000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | ELEMENTS WDBU6Y0040BBK-WESN |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 4000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037855981 |



i
"" in 7 days
| TYPE HDD | 2.5 INCH |
| Size | 4000 GB |
| Brand | WESTERN DIGITAL |
| MODEL: | ELEMENTS WDBU6Y0040BBK-WESN |
| TYPE HDD: | 2.5 INCH |
| Size: | 4000 GB |
| INTERFACE: | USB 3.0 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 718037855981 |