| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | AC-38 M-17 28" BK/R |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 28.00 " |
| BRAKES: | SHIMANO TOURNEY TX805 |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800173102290 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 28.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | AC-38 M-17 28" BK/R |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 28.00 " |
| BRAKES: | SHIMANO TOURNEY TX805 |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800173102290 |