| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | C1 Pro AC-28 M 26" BL/WH |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 8 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА SHIMANO |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173127002 |



















