| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| MODEL: | "ENERGY 26"" 21 SPD DD" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SPEED SYSTEM: | 21 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 247447 |





i
"" Today
| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| MODEL: | "ENERGY 26"" 21 SPD DD" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SPEED SYSTEM: | 21 СКОРОСТИ |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 247447 |