| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | ZX1 TY-39 M 27.5" SIL |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 18 СКОРОСТИ |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1001663 |



i
"" in 7 days
| WHEEL SIZE | 27.50 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | ZX1 TY-39 M 27.5" SIL |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| WHEEL SIZE: | 27.50 " |
| GEARS: | 18 СКОРОСТИ |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1001663 |