| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 27.50 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | ZX1 TY-39 M 27.5" SIL |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | АЛУМИНИЕВА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 27.50 " |
| СКОРОСТИ: | 18 СКОРОСТИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1001663 |
















