| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| GEARS | 18 |
| NOTE | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | HACKER TZ-36 19 26" BK/BL |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| GEARS: | 18 |
| SHOCK ABSORBER: | No |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| EAN | 3800173100524 |




















