| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | REVOLT SS 20" BLK/WH |
| TYPE: | ВЕЛОСИПЕД |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА |
| ACCESSORIES: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1002761 |



i
"" in 7 days
| WHEEL SIZE | 20.00 " |
| Brand | DRAG |
| MODEL: | REVOLT SS 20" BLK/WH |
| TYPE: | ВЕЛОСИПЕД |
| WHEEL SIZE: | 20.00 " |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА |
| ACCESSORIES: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1002761 |