| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | REVOLT SS 20" BLK/WH |
| ТИП: | ВЕЛОСИПЕД |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА |
| АКСЕСОАРИ: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1002761 |



i
"" до 7 дни
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 20.00 " |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | REVOLT SS 20" BLK/WH |
| ТИП: | ВЕЛОСИПЕД |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 20.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ПРЕДНА/ЗАДНА |
| АКСЕСОАРИ: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1002761 |