| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 28.00 " |
| ЗАБЕЛЕЖКА | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| Марка | DRAG |
| МОДЕЛ: | OLDTIMER I-3 19 28" BL/ BR |
| ТИП: | ГРАДСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 28.00 " |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ALLOY V-BRAKES |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800173100791 |

















