| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | INTERBIKE |
| MODEL: | GTS 29" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 24 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| ACCESSORIES: | ЗВЪНЕЦ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932110856 |



i
"" Today
| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | INTERBIKE |
| MODEL: | GTS 29" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | АЛУМИНИЕВА |
| RIMS: | ДВУСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 24 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА |
| ACCESSORIES: | ЗВЪНЕЦ |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3800932110856 |