| WHEEL SIZE | 26.00 " |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | FREAK 26" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| RIMS: | ЕДНОСТЕННИ |
| WHEEL SIZE: | 26.00 " |
| GEARS: | 18 |
| SHOCK ABSORBER: | ЦЕНТРАЛЕН И ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ПРЕДНА/ЗАДНА V-BRAKE |
| ACCESSORIES: | СТОЙКА |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| ADDITIONAL INFORMATION: | REACTOR |

















