| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | POWER 29" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА/V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |



i
"" in 7 days
| WHEEL SIZE | 29.00 " |
| Brand | REACTOR |
| MODEL: | POWER 29" |
| TYPE: | ПЛАНИНСКИ |
| FRAME: | СТОМАНЕНА |
| WHEEL SIZE: | 29.00 " |
| GEARS: | 21 |
| SHOCK ABSORBER: | ПРЕДЕН |
| BRAKES: | ДИСКОВА/V-BRAKE |
| NOTE: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |