| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ | 29.00 " |
| Марка | REACTOR |
| МОДЕЛ: | POWER 29" |
| ТИП: | ПЛАНИНСКИ |
| РАМКА: | СТОМАНЕНА |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 29.00 " |
| СКОРОСТИ: | 21 |
| АМОРТИСЬОРИ: | ПРЕДЕН |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | ДИСКОВА/V-BRAKE |
| ЗАБЕЛЕЖКА: | ЦВЕТЪТ НА РАМАТА Е ПРИМЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |


















