| MAXPOWER-W | 33.0 W |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | AMS150-PBW |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 33.0 W |
| OSCILLATION: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 25.50 см |
| WIDTH: | 25.50 см |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939924843544 |









| MAXPOWER-W | 33.0 W |
| Brand | MIDEA |
| MODEL: | AMS150-PBW |
| FAN TYPE: | TOWER |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 33.0 W |
| OSCILLATION: | Yes |
| TIMER: | Yes |
| DISPLAY: | Yes |
| HEIGHT: | 25.50 см |
| WIDTH: | 25.50 см |
| LENGTH: | 105.60 см |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6939924843544 |