| МОЩНОСТ W | 33.0 W |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | AMS150-PBW |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 33.0 W |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 25.50 см |
| ШИРИНА: | 25.50 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939924843544 |









| МОЩНОСТ W | 33.0 W |
| Марка | MIDEA |
| МОДЕЛ: | AMS150-PBW |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | КУЛИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 33.0 W |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| ТАЙМЕР: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 25.50 см |
| ШИРИНА: | 25.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 105.60 см |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6939924843544 |