| MAXPOWER-W | 50.0 W |
| SPEED LEVELS | 3 |
| DIAMETER SM | 40.6 см |
| Brand | SNAIGE |
| MODEL: | SF-16505 |
| FAN TYPE: | STAND |
| MATERIAL: | PLASTIC |
| MAXPOWER-W: | 50.0 W |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| DIAMETER SM: | 40.6 см |
| OSCILLATION: | Yes |
| TILT ADJUSTMENT: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| EAN | 8690011326248 |











