| MAX POWER | 40 w |
| TURNING | Yes |
| SPEED LEVELS | 3 |
| TIMER | No |
| DIAMETER | 30 см |
| MAXPOWER-W | 45.0 W |
| NOISE LEVEL | 53 dB(A) |
| SPEED LEVELS | 3 |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | BOREAL 12 ELEGANCE |
| TYPE: | Stand |
| MAX POWER: | 40 w |
| TURNING: | Yes |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| TIMER: | No |
| REMOTE CONTROL: | No |
| MATERIAL: | ПЛАСТМАСА |
| DIAMETER: | 30 см |
| MODEL: | BOREAL 12 ELEGANCE |
| MAXPOWER-W: | 45.0 W |
| NOISE LEVEL: | 53 dB(A) |
| SPEED LEVELS: | 3 |
| REMOTE CONTROL: | No |
| TIMER: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234446459 |












