| МОЩНОСТ | 40 w |
| ВЪРТЕНЕ | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТАЙМЕР | Не |
| ДИАМЕТЪР | 30 см |
| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ | 53 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | BOREAL 12 ELEGANCE |
| ТИП: | СТОЯЩИ |
| МОЩНОСТ: | 40 w |
| ВЪРТЕНЕ: | Да |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР: | 30 см |
| МОДЕЛ: | BOREAL 12 ELEGANCE |
| МОЩНОСТ W: | 45.0 W |
| НИВО НА ШУМ: | 53 dB(A) |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| ТАЙМЕР: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234446459 |










