| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ | 40.6 см |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | SF-16505 |
| ТИП ВЕНТИЛАТОР: | СТОЯЩИ |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ W: | 50.0 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 40.6 см |
| ОСЦИЛАЦИЯ: | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА НАКЛОНА: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| EAN | 8690011326248 |











