| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | VRT 51225 VB |
| MAXPOWER-W: | 150.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 45 МИН |
| WEIGHT: | 2.53 kg |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.60 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842462559 |


















