| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | VRT 51225 VB |
| МОЩНОСТ W: | 150.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 45 МИН |
| ТЕГЛО: | 2.53 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.60 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842462559 |


















