| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | HISENSE |
| MODEL: | HVC676451DA |
| MAXPOWER-W: | 1400.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 60 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 5.00 h |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| HEIGHT: | 12.70 см |
| WIDTH: | 45.00 см |
| LENGTH: | 34.00 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782695018 |



















