| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK | 4 |
| CHARGING INDICATOR | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES | Yes |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | XC7057/01 |
| MAXPOWER-W: | 180.0 W |
| VOLTAGE: | 25.20 V |
| KIND OF VACUUM CLEANER: | VERTICAL |
| TYPE: | WITHOUT CABLE |
| RUN TIME UP TO: | 80 min. |
| WEIGHT: | 1,720 |
| BATTERY TYPE: | Li-Ion |
| VACUUM CLEANER 2 IN 1: | Yes |
| CAPACITY OF CONTAINER: | 0.60 L |
| CHARGING TIME OF BATTERY: | 6.50 h |
| NOISE LEVEL: | 80.00 dB(A) |
| NUMBER OF DEGREES PER WORK: | 4 |
| CABLE WORK: | No |
| BATTERY OPERATED: | Yes |
| CHARGING INDICATOR: | Yes |
| STORAGE PLACE FOR ACCESSORIES: | Yes |
| ACCESSORIES: | Yes |
| CONSUMABLES: | Yes |
| HEIGHT: | 115.00 см |
| WIDTH: | 25.50 см |
| LENGTH: | 18.50 см |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389022470 |












