| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | XC7057/01 |
| МОЩНОСТ W: | 180.0 W |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 25.20 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 80 min. |
| ТЕГЛО: | 1,720 |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА: | 0.60 L |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 6.50 h |
| НИВО НА ШУМ: | 80.00 dB(A) |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| РАБОТА НА КАБЕЛ: | Не |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| ИНДИКАТОР ЗА ЗАРЕЖДАНЕ: | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 115.00 см |
| ШИРИНА: | 25.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 18.50 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389022470 |












