| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ | Да |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | AW82U2DG |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 21.60 V |
| ВИД ПРАХОСМУКАЧКА: | ВЕРТИКАЛНИ |
| ТИП: | БЕЗ КАБЕЛ |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО: | 25 min |
| ТЕГЛО: | 9.05 kg |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion |
| ПРАХОСМУКАЧКА 2 В 1: | Да |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАРЕЖДАНЕ НА БАТЕРИЯ: | 4.50 h |
| РАБОТА НА БАТЕРИЯ: | Да |
| МЯСТО ЗА АКСЕСОАРИ: | Да |
| АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 1100.00 см |
| ШИРИНА: | 216.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 285.00 см |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333394071572 |




















